Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek a gépembe egy új...

Ha veszek a gépembe egy új adattárolót, és a mostanit megszüntetem, akkor hogyan tudom majd a Win 10-et aktiválni újból? Amikor lehetett upgadeltem ingyenesen win 10-re a rendszert, tehát nincs nálam licenszkulcs. Hogyan lesz aktivált windows megint?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg automatikusan aktiválja magát.
2018. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De honnan tudja, hogy az előző winchesteren aktivált win 10 volt?
2018. jan. 24. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem onnan tudja hanem a többi hardverösszetevőből ami a gépben van.
2018. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És, ha cserélek vga-t, meg alaplapot és procit is? Akkor mi van? :)
2018. jan. 24. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem fog aktíválódni a WIN10-ed. Segítséget kell kérned az aktiváláshoz...
2018. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lóxart :D Alaplaphoz köti a rendszered aktiváltságát. Ha cserélsz alaplapot, akkor áll fenn a helyzet, hogy nem fogja beaktiválni magát. Persze MS fiók is kell, amihez hozzárendeli az alaplap-aktiváltság összekötést.
2018. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most csak belépsz egyszerűen az új rendszeredbe reinstall után MS fiókkal, a többit pedig csinálja magának a windows.
2018. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Ha cserélsz alaplapot, akkor áll fenn a helyzet, hogy nem fogja beaktiválni magát."


Mintha ugyanezt írtam volna...

2018. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ohh látom. Viszont a kérdező három komponenst is felsorolt, és arra mondtad úgy, hogy nem fog menni. Ez igaz is, csak pontosabban az alaplap csere miatt nem fog menni. Attól még cserélhetne procit is, vga-t is. Egyébként meg néha vak vagyok, nézd el nekem :D
2018. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!