Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek miért nem tudom...

Szerintetek miért nem tudom tovább húznia procim?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy xeon e5320 típusú procim (1.86ghz) alapból felhúztam 2.4ghzig alapfeszen de tovább nem tudom sehogysem már szószerint minden voltaget állítottam fentebb a biosban kb de sosem indult be rendesen ha tovább pörgettem igazából olyan embert keresnék aki segítene tovább nyúzni a procit!

2018. jan. 25. 19:24
 1/3 MGéza ***** válasza:
Sehogy. Minden processzornál van egy határ ameddig tudod húzni, így is jelentős órajel emelést értél el, mintegy 30%-os túlhajtást.
2018. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ááá, ezeket a procikat és az opteronokat is simán 3ghz fölé lehet tolni. Sőt, nem is a CPU hanem a lap fogy ki alóla. A RAM nem bírja a magas fsb-t szerintem, és ezt kellene visszaosztani alacsonyabbra.
2018. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az sajnos már nekem magas pedig kíváncsi lettem volna hogy mit tud a proci
2018. febr. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!