Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G502 vagy Steelseries...

Logitech G502 vagy Steelseries Siberia 310? Főleg Fps és MMO párti vagyok. Valamelyikkel tapasztalat/vélemény? Vagy más egér 20. 000Ft-ért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 17:35
 1/7 hypno ***** válasza:
Melyiket érzed kényelmesebbnek?
2018. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még semelyiket sem próbáltam
2018. jan. 26. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A kettő közül a G502, de nekem irdatlanul nehéz, és olyan a formája, hogy alig bírom felemelni és odébb rakni. Ellenben a G402 szerintem a valaha gyártott legjobb egér, valamint a Razer Basilisk is nagyon kellemes meglepetés volt.
2018. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

G502őn volt

+ nagyon jó a szenzora

- nagyon nehéz

- kábele 2 év után megkeményedett és annyira szar lett, hogy inkább vettem egy új steel series 310et (le volt akciózva 12re), 310 évente 5x random felránt az égbe de más bajom nincs vele (kivéve h fehér de olcsó volt :(

2018. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hypno ***** válasza:

#2 Akkor vedd kézbe őket és próbálgsd...és csak olyat vegyél, ami kényelmes. Hiába rakják bele a legjobb szenzort, vagy kapcsolókat, ha elfáraszt a használata, vagy csak szimplán megőrülsz tőle.


A Pixelnél tudod őket tapizni. [link]

2018. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok, úgyhogy nincs rá lehetőségem. Budapestre meg nem fogok fel menni egy egérért.
2018. jan. 27. 17:25
 7/7 hypno ***** válasza:

#6

Esetleg tehetsz egy próbát a Media Marktban. Ot is elég sok egér ki van pakolva.


De a te pénzed, a te döntésed. Ha gondolod vehetsz látatlanban is valamit.

2018. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!