Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akad a pubg az R9 285...

Miért akad a pubg az R9 285 ös videókártyámmal, miközbe elötte GTX 650 Ti volt, és azon fixbe megvolt a 30 fps, és nem voltak mikro laggok?

Figyelt kérdés
A játék SSDn van, van 8gb Rammom is, de nem értem hogy erősebb a videókártyám, és mégis akad
2018. jan. 28. 16:50
 1/6 nagytudos ***** válasza:
0%
Az r9 285 az nem erősseb
2018. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Táp milyen? Hőmérsékletek mekkorák? Driverek terén minden oké?


#1 Már hogy a francba ne lenne erősebb? Méghozzá sokkal.

2018. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

táp Be Quite Power Pro 550W

GPU MAX TEMP 70 felé nem megy (1 ventis sapphire mini)

proci 34 fok maxon (GammaXX300)

amd oldalról a legfrissebb amd drivert szedtem le, már próbáltam a lapozó filet beállítani ssd re, az sem segít, mindig van mikro lagg és azért vettem ezt a kártyát hogy fullhd-n tudjak laggmentessen 40 körüli fps el menni, de az fps az üti a 35 től 84 ig attól függ hol vagyok...

2018. jan. 28. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a játék amúgy legendásan rosszul van optimalizálva, ettől is lehet.

Ha még nem ismered, esetleg itt ez oldal:

[link]

2018. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
multi játékoknál CPU is számít , nem csak GPU
2018. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Többnyire megoldódott, a ReLive volt a gond, amely folyton csinálta a visszajátszást, így jobban terhelte a procit, ezér akadt, kikapcsoltam most valamennyivel jobb, de még mindég nem az igazi
2018. jan. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!