Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok jó minőségű DVD írót?

Ajánlanátok jó minőségű DVD írót?

Figyelt kérdés
Főleg régi konzol játékok biztonsági backup lemez írására használnám (PS2,Xbox,Xbox 360,Gamecube). Régen úgy rémlik ezeknél az se volt mindegy, hogy milyen íróval írták őket. Az írási minőség volna a fő szempont.

2018. jan. 30. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen mindegy milyet használsz, csak alacsony sebességgel írd.
2018. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb amit lehet kapni és nem dzsunka neve van
2018. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manapság már nem divat CD-t, DVD-t írni vagy egyáltalán használni, ezért optikai meghajtók terén sincs valami nagy választék. 3-5 ezer ft között vannak, ezek közül szerintem bármelyik jó lehet a számodra.
2018. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj hozzájutni régi IDE Pioneer íróhoz valami PC bontóból vagy a hardveraprón.

Ezek nagyon nagyon megbízhatóan írtak.

2018. febr. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mindjárt scsi-t ajánlsz?
2018. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik mai gépben van még IDE csatlakozó? Szerintem sehol nem használják már, szóval hiába ír jól, ha nem tudja a kérdező sehova bekötni.
2018. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Például IDE-SATA vezérlővel amit közvetlenül az íróba kell csatlakoztatni és megtápolni. És Sata kábellel már mehet is az alaplapba. Én ilyennel használom.


[link]

2020. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!