Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni összeépíteni...

Tudnátok segíteni összeépíteni egy konfigot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Éppen most dilemmázok ugyanis egy számítógépet szeretnék építeni, a keretem rá 40-50 ezer forint ennél feljebb már nem mehetek.

Eddig van egy GTX 1050 TI videókártyám, van egy rendes gépházam. Winchesterem is van.

Tehát Processzor, tápegység, memória ami kellene, tudnátok ebben segíteni melyiket vegyem meg?

Leginkább játékokra, alacsony grafikán gta 5, csgo, meg képszerkesztéshez használnám. Előre is köszönöm szépen.



2018. jan. 31. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam az alaplapot srácok. :) A lényeg DDR4-es lap legyen. Szerintetek a GIGABYTE GA-B250M-DS3H milyen alaplap? Megfelelne?
2018. jan. 31. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:

40-50K?

Elég sovány keret ha belevesszük hogy 8GB RAM 28K, 11K a Masterwatt Lite 400W.

39K és még nincs alaplap és CPU, szerintem gyűjts még egy kicsit vagy vegyél egy Brand PC-t, sokkal előrébb vagy azzal.

2018. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8GB-nál kevesebb memóriát nem érdemes venni, az meg alapból 30 ezer. Így nem férsz bele a keretbe sehogy.
2018. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetetlen újonnan.

Használtan tudsz max valami i3 gépet venni ennyiből. Ami egyébként teljesen jó.

2018. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!