Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kormányt vegyek max 10...

Milyen kormányt vegyek max 10 ezerért használtam, amit megéri megvenni de nem valami nagyon gagyi?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem autószimulátoros játékokkal játszani, és kormány nélkül nincs meg a feelingje, egyszerűen játszhatatlan. Körbenéztem kormány után, de amilyeneket én szeretnék, még használtan is 50 ezer környékén mozognak. Elég lenne, ha lenne hozzá pedál, force feedback és 900 fokos fordíthatóság, hogy ne akadjon be 90 foknál. Valami olcsóbb megoldás nincs, mint kb logitech g920 csak nem 60ezer használtan is? :D

2018. jan. 31. 21:10
 1/4 anonim válasza:

Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Red Legend Edition

Ez körübelül annyi hasznátan, és a Thrustmaster nem gyárt rossz dolgokat

2018. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát úgy néz ki nem lesz kormányom, ezek ilyen áron szörnyűek xd 270 fokos fordulat semmire sem jó.
2018. jan. 31. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy G920-at váltóval újonnan Xbox One/Forzához és minden forintot megért.
2018. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nemrég vettem egy logitech driving force gt 15ért, de ez alkalmi vétel volt, mivel 30ért mennek. 15ért logitech momot kapsz. Az a kormány a minimum, alá ne menj ilyen kínai márkákkal.
2018. febr. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!