Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy rossz laptopom,...

Van egy rossz laptopom, kijelzőhibás, ha erre rendes monitort és billentyűtzetet kötök, működőképes lesz?

Figyelt kérdés

A szervizes szerint tévére kötve tudom használni.

De nem akarok a földön ülni, meg amúgy is veszek magamnak egy másikat hamarosan.


Viszont van egy kb 10 éves laptop az öreg apukámnak, ami már olyan lassú, hogy kuka.

Naponta több órát játszik rajta, de tényleg nagyon gáz.

Ezt a 3 éves gépet gondoltam neki, ha megoldható.

Gondolom külön billentyűzet nem is kéne hozzá, de ő asztalnál ülve használja, úgy meg nem tudom megoldani, hogy a monitort rákötve olyan helyre pakoljam, hogy a billentyűzethez is hozzáéfjen, meg közben a gép mindig nyitva legyen.

Szűkös a hely, egy kb 50x30-as kis asztalon van neki a mostani laptop, meg amúgy is hogy lehetne úgy összekötni ezeket, hogy ne kelljen külön billentyű, de a külső monitor a laptop billentyűzete fölé essen, a laptop nyitott helyzetében?

Ha erre van ötlet, azt is szívesen fogadom.

Vagy az egész hülyeség, és külön billentyűzetet nem is lehet rákötni?

Esetleg nincs benne annyi hely, hogy monitort is meg billentyűzetet is kössek rá?

Nincs most nálam, nem tudom megnézni, de általában ez megoldható, vagy felejtsem el az egészet?


2018. febr. 1. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A Mediamarktban egy irodai billentyűzet 2.000, ennyit megér mint amennyit te akarsz vele szenvedni.

Amúgy rá lehet kötni bill.-t egeret, monitort, és akkor olyan mintha egy "rendes számítógép" lenne.

2018. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még talán billentyűzet is van itthon valahol.

NEm is a beszerzése a kérdés, hanem hogy amit elképzeltem, az megoldható?

2018. febr. 1. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés pontosan?

Mert elég összevisszaság amit kiírtál :D


A laptopra rá tudsz kötni egy monitort, illetve ha van legalább 2 usb (biztos van) akkor egért és billentyűzetet is.


Ha meg az a kérdés hogy hogy tudod oda tenni külön bill nélkül a laptopot, hogy a laptop kijelzője ne takarja el a monitort: nem vagyok gondolatolvasó, ehhez minimum kép kellene a helyiségről. :D

2018. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez volt a kérdés.

hogy lehet-e rákötni.

és ha igen - ezek szerint igen - akkor mit és hol kell beállítani, hogy a külsőket vegye figyelembe?

vagy ez automatikus?

2018. febr. 1. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Automatikus, viszont mindkettő működni fog egyszerre, tehát bármelyik billen lehet majd írni. (Ez nem gond, csak megemlítettem)
2018. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!