Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a gépbe milyen videokárty...

Ebbe a gépbe milyen videokártya 10. 000 forint alatt használtan?

Figyelt kérdés
AMD Phenom II X4 925-ös proci és 6 GB ram. Qoltec SilentLine 350W tápegység ilyan 70-100w alatti fogyasztású kártyát még gondolom meg hajt pl egy gtx 1050 Ti-t meghajtana ,de ezt csak a fogyasztása miatt írtam példának,arra úgysincs keret! De pl ebay-on találtam Radeon HD 7670-et meg GTX 645-öt és elvileg azok a legjobb kártyák amiket ki hajt ezen az áron! Valóban vagy ennél kihajt jobbat is nem tudom melyik kártyának megy mondjuk 70-től 100W-ig a fogyasztása ami jobb ezeknél és 10.000 forint vagy az alatt van?!

2018. febr. 2. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Most tőlünk mit vársz? Neked is ott vannak ugyanazon oldalak, mint nekünk. Azt azért szeretnénk tudni, mire használnád a videokártyát? Játszani ennyi pénzből lehetetlen.
2018. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amivel lehet azzal játszani igen. Ha kell akkor régebbi játékoknál maradok amúgy is az egész gépem nem alkalmas már a legújabb játékokra a procim miatt!
2018. febr. 2. 09:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Legalábbis ha el is indulna valami legújabb játék a proci miatt laggolna!
2018. febr. 2. 09:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Uhh azt a táp egységet dobd ki a kukába nem csak simán egy kínai fos,ajtótámasztó,hanem az a táp egyszerűen életveszélyes na meg tönkre fog vágni mindealkatrészt! Én becsben tartom, hogy neked nincs annyi kereted és lehet időd sem, hogy el ad mondjuk olyan 4k-ért ha meg veszik és vegyél egy újat mondjuk fsp vagy chiftec de ajánlott! Ha viszont mégsem akkor is a mellé a táp mellé max ezt a videokártyát rakd mert az még egy HD 7770 sem hajtana ki, de én még lehet egy HD 7750-et sem raknék mellé mert kap egy túl feszűltséget és viszontlátásra! De majd meg láttjuk, hogy a többi kommentelő mit gondol,hogy mondjuk a mellé a táp mellé lehet e rakni mondjuk egy kb olyan vga-t ami annyit fogyaszt mint egy gtx 1050 ti! De én azt ajánlom ezt rakd mellé: [link]
2018. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:
gtx 645?az nagyon jó lesz ha 10e alatt meg tudod kaparintani.de ha gyújtenél hozzá akkor egy 750 ti még jobb volna.
2018. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


plussz a szálítás!

2018. febr. 2. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:

GTX 645 mondjuk jó lehet,de a HD 7670 egy kicsit erősebb igazából! GT 1030 szinten van a GTX 645, a HD 7670 meg RX 550 szinten! Még a Gt 640-en kívűl mondjuk ez a két kártya szóba jöhet, na meg még ezek jöhetnek szóba:


[link]


[link]


[link]


[link]


És egyébként meg ezzel a géppel még el lehet játszogatni lagg nélkűl a legújabb játékokkal is. A procid nem olyan gyenge azért még egy i3 2100 is elég a mai játékokhoz. AKkor az jóval erősebb kb egálba van az i5 2400-al úgyhogy azért 720p-n még lehet rajta játszogatni!

2018. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8GB ram kell

RX 560 4GB videokártya

indul minden uj game ...

2018. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HD 7750 vagy R7 250-et ajánlok ennyiért, ezek 75W alatt kérnek.

Már írták előttem a tápcserét, nos én is erre biztatnálak, elrettentő példának olvasd el ezt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

Viszonylag olcsón meg lehet csípni biztonságos tápot, példának okáért: [link]

2018. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!