Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a laptopom problémája...

Mi lehet a laptopom problémája?! Hibás HDD, vagy esetleg más?!

Figyelt kérdés
Sznia!(nem, nem írtam el!)Az lenne a problémám, hogy a laptopomra felteleppítettem a Win 7-et és jó volt egy-két napig, aztán folyamatosan elkezdett lassúlni, lefagyni stb... Ezek után megpróbálkoztam win10-vel, win8-val, de ugyan ez a probléma állt fenn, kivéve amikor feltelepítettem az ubuntu egyik verziójat, akkor minden rendben volt vele, nem lassúlt, nem fagyott le!! Szerintetek a hdd-vel lehet a probléma? (Laptop: Asus x555ln)

2018. febr. 3. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Miket telepítettél fel, drivereket honnan raktad fel? Ha Ubuntu megy rajta akkor biztos nem hibás a hardvered.
2018. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Derwer ***** válasza:
HDDt ellenőrizd HardDiskSentinellel.
2018. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

windows update miatt lassult le a géped ...

találtak processzoron rést és azt próbálják befoltozni update szoftveresen ...

2018. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Drivereket, a gyártó(k) oldaláról, és a Driver Booster segítségével. Még egy fontos dolgot nem írtam le, kaptam már többször is kékhalált, ezzel a szövegfel: UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME.
2018. febr. 3. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Driver Booster-t ne használj, se semmi ehhez hasonló programot. Több kárt okoz sokszor mint hasznot. A legtöbb drivert amin a Windows magának leszed, az jó szokott lenni, ha nem akkor jöhet a gyártó oldaláról.


Nem a Windows 10 hibája, hiszen írta a kérdező, hogy más oprendszeren is ez van.

2018. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Derwer, köszönöm a javaslatod. Elvégeztem a procedúrát és a hdd-m kondíciója elég szar állapotban van (52%-on!), és a hibás szektorok száma 1200 körül van.... Mivel javítani nem igazán lehet, mégis csak új hdd után kell néznem! Milyen hdd-t és ssd-t ajánlanátok? Mindenkinek Köszönöm a segítséget! :)
2018. febr. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!