Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy tápegységet...

Ha veszek egy tápegységet vagy merevlemezt, akkor minden kábel jön hozzá?

Figyelt kérdés

Pl. SATA, 6+2pin, 4pin...


Ha veszek használtan egy alaplapot, és nincs benne kábel, akkor nem gond?



2018. febr. 3. 16:26
 1/6 Fulár ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést.....A tápban fixen benne vannak a kábelek!Hacsak nem moduláris de ahhoz értelemszerűen mellé vannak csomagolva!

Vinyohóz vagy Sss-hez a relative olcsóbb árszegmensben alapesesetben nem jár kábel.De ez is az adott terméktől függ.

"Használt alaplapban kábel???Milyen kábel van egy alaplaban?

Egyékbként Sata kábelek esetében pitiáner összegekről beszélherünk.Pár száz forintos tétele!

2018. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A HDD egy Seagate Barracuda 1TB, az SSD pedig egy Kingston A400 120gb (tudom, van jobb nála, de erre futotta).
2018. febr. 3. 16:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezekhez jár kábel?
2018. febr. 3. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alaplapokhoz adnak sata kábelt, az adattárolókhoz nem
2018. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikhez se jár semmilyen kábel. Az SSDhez lehet még egy beépítő keretet is kell venned.
2018. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha moduláris tápot veszel, természetesen a tápkábeleket megkapod, de olyat nem hiszem, amivel az alaplappal tudod összekötni az adattárolót. De ezt külön is meg lehet venni, nem kerül sokba.
2018. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!