Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép kikapcsolása után az...

A gép kikapcsolása után az USB-be kötött egér és külső HDD továbbra is világít, áram alatt van. Hogyan tudom beállítani, hogy kikapcsoljon?

Figyelt kérdés

Több helyen is találtam leírásokat, de mind más és más alaplapra vonatkozik.

Az én alaplapom: Asus h110m-k és win7-et használok.

Valaki esetleg tudna segíteni, hogy ennél a típusnál hogyan tudom beállítani ezt?



2018. febr. 4. 14:50
 1/4 hypno ***** válasza:

Próbáltam megkeresni az alaplapod felhasználói kézikönyvében, de elég szűkszavú.

A BIOS "Advanced" fülén keress olyat, hogy "USB configuration" Abban kellene turkálni. Az elv ugyanaz az összes Asus alaplap esetében.

2018. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a fül meg van bár én úgy érzem már mindegyik módban ki is próbáltam az ott beállítható füleket mégsem leltem megoldásra.
2018. febr. 11. 17:11
 3/4 A kérdező kommentje:
S az elv ugyanaz pontosabban mit fedne egyébként? :D
2018. febr. 11. 17:11
 4/4 hypno ***** válasza:

Azt, hogy megnézel egy olyan kézikönyvet, ami Asus alaplaphoz van és kicsit bővebben tárgyalja a beállításokat, mint a tied.

Esetleg keresel egy videót a youtube-n. Olyat mint ez. https://www.youtube.com/watch?v=JpQqUNIv5sI

2018. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!