Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom az 500 GB-os külső...

Hogy tudom az 500 GB-os külső winyómat NTFS-ről FAT32-re formálni?

Figyelt kérdés

Eredetileg FAT32-es volt, de nem tudtam rá 4GB-nál nagyobb fájlokat rátölteni ezért átformáltam NTFS-re!

Hát megbántam! Vissza akarom konvertálni, mert úgy felismerte a házimozim! Köszi


2010. jún. 6. 22:47
 1/5 czibles ***** válasza:
ugyan úgy ahogy NTFSre csináltad, csak NTFS helyett FAT32t választasz.
2010. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha azon van a windows, akk ujra kell tenni hozá, és telepítéskor válaszd ki, h fat32-re formázza, ha csak adatok vannak rajta, akk ami cuccok kellenek ted át másik meghajtóra, vagy írd ki dvdre, aztán sajátgép, jobklikk az 500gbsra, formázás, fat32, remélem segítettem:)
2010. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy nekem Windows 7 Ultimate 32 bites rendszerem van! És ha formázni akarom akkor vagy az NTFS-t tom kiválasztani vagy egy exFAT-et! Nem tudom, h miaz, légyszi segítsetek! Ez lenne a FAT32-es formázás?

Köszi

2010. jún. 7. 07:13
 4/5 czibles ***** válasza:

ezt találtam:

[link]


1 próbát megér, ha nem ismerné fel (szerintem nem fogja, de azért megpróbálnám), akkor pedig szedj le a formatáló progit.

pl: partition magic

[link]

2010. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. jún. 10. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!