Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme lecserélni a csak...

Van értelme lecserélni a csak a videókértyát?

Figyelt kérdés

A gép amit használok:

Q6600(3ghz)

3*2gb corsair xms2 1066mhz

Gigabyte gtx 650ti oc 1gb

Asus p5q lap


Az lenne a kérdésem, hogy ha lecserélném a 650ti kártyát, egy 1050ti re akkor mennyivel futnának jobban a játékok? 720p ben

Mai játékokra gondolok, mint bf1, cod wwii, ac origins...mind elfut a mostani gépen is de minimumon 30-40fps el.

Erre gondoltam.

[link]

Vagy tudtok ilyen árban jobbat is ajánlani?


Tudom nem fogja kihajtani a q6600 de előre kell gondolkodnom, mivel jelenleg csak erre van keret, ezért a többi részt majd később cserélem..

Köszi a válaszokat.


2018. febr. 4. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam ezek jöttek ki egy hasonló mértékű cserénél, igaz a procim jobb.


Unigine Heaven Benchmark 4.0, DirectX 11, Quality Ultra, Tessellation Extreme


FPS: 23.0 >> 48.8

Min FPS: 13.6 >> 19.3

Max FPS: 55.3 >> 106.2

2018. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez elég meggyőző, de várom többiek válaszát is.
2018. febr. 4. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztos segít, de ahogy írtad is, a nagyobb mértékű javuláshoz egy processzorcserére is mindenképp szükség lesz.
2018. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve még annyit hozzátennék, hogy én a helyedben nem most vennék új kártyát, hanem várnék pár hónapot. Az elmúlt fél év bányászőrületet még nem igazán pihente ki a piac, így az árak az egekben vannak. (Példának okáért ez a kártya max 50 ezer lenne normál körülmények között.)
2018. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, erre gondoltam már én is, meg is lepődtem a grafikonon, amit ipon on láttam.
2018. febr. 4. 22:39
 6/7 MGéza ***** válasza:
Nincs. Vélhetően most is cpu nem pedig gpu limited van.
2018. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, de elég sűrűn a kevés vram miatt dobnak ki a játékok, úgyhogy ezért is gondoltam cserélni.
2018. febr. 4. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!