Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire videokártya pasztázás...

Sapphire videokártya pasztázás garanciavesztés nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy Sapphire videokártyám és azért választottam ezt a márkát mert a videokártya hűtőjénél a csavarok egyáltalán semmivel nincsenek megjelölve magyarán gyárilag nincs rajta matrica és azért gondolom ha hűtőt cserélnék vagy csak újra pasztáznám attól függ megoldja-e a problémát, szóval szerintetek ennél nem veszik el a garancia így?

2018. febr. 6. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy, hogy hűtőt kell cserélned, vagy újra pasztáznod? Tényleg csak azért vettél ilyen kártyát, hogy újrapasztázhasd?
2018. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azert vettem teljes mértékben így van persze minden nap hogy szedhessen széjjel. Jesszus.... amugy mind1 már szétszedtem és megvsináltam fel se tűnik csak annyi hogy hűvösebb....
2018. febr. 7. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább olyan kártyát veszek, amihez nem kell hozzányúlnom gari időn belül.

Így lett újrapásztázva a 4 éves 980 Ti-m.

Úgy 5 fokot nyertem vele és sosem volt 70 fok fölött.

2021. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!