Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 478 as 2.40 GHz es processzorr...

Mortarro kérdése:

478 as 2.40 GHz es processzorral,256 MB videó kártyával,2 giga rammal mire tudom használni a számítógépet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Netezni, régi játékokkal játszani, filmezni, zenét hallgatni, és dokumentumokat szerkesztgetni még éppenséggel jó lehet. Nekem egy ettől jócskán gyengébb laposom van (Pentium M725, 2GB RAM, Ati 7500 32MB, 60GB 4200RPM-es HDD), és leszámítva azt, hogy várni kell míg elindul a rendszer, vagy a kívánt program, teljesen jól használható.
2018. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

P.O.C.-nak üzenem:

Nem kellene senkit porig alázni azért, mert nem tudja megvenni a legújabb csoda számítógépeket. Mindenki azt használja, ami van neki. Van aki fél évente kicserél a gépében mindent és van aki a 10 éves hardveréből próbálja kihozni a maximumot. Az utóbbiakat nem kell lenézni azért, mert nem dobják ki a még használható gépeiket, hanem a lehetőségein belül használják, amíg lehet.

Elmondanám, hogy nekem is a Te megítélésed szerint teljesen használhatatlan őskövület számítógépem van (GIGABYTE GA F2A68HM DS2, A6 6400K, 8 giga DDR3 1333 MHz ram és az integrált videót használom). Mit kéne tehát szerinted tennem vele? Dobjam ki, vagy adjam el kilóra vasba?

2018. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 P.O.C. ***** válasza:
53%

Nem aláztam meg senkit, csak az igazságot mondtam. Számos a kérdezőjéhez hasonló őskövületet hoztak már, hogy csináljam meg. Utána meg hozták vissza hogy milyen lassú, ugyan olyan mint előtte.

480p -be nem hogy a kép akad ezeknél a konfigoknál youtube alatt, hanem még a hang is. Facebook -on scroll -ozni? Hát az sem kevésbé idegtépő folyamat. Vagy bármilyen weblapnál, ha véletlen az adblock nem tud megfogni 1-2 flash reklámot, máris vége a dalnak. Szóval fölöslegesen áltatjátok a kérdezőt, hogy milyen jó kis netezős gép ez, mert nem az.

Bár mondjuk a videokártyánál sem túl informatív az hogy 256 MB. Mert mondjuk Ati Radeon 9250 -ből és mondjuk AMD HD3850 -esből is létezett 256 Mb -os változat, és egy napon se lehet őket emlegetni, akkora a különég. Utóbbival talán a lagg mentes Youtube -ozás is beleférhet.

2018. febr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!