Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Lenovo G50-45 típusú laptopo...

A Lenovo G50-45 típusú laptopom kb fél éve minden újraindításkor kékhalált dob be. Már amikor sikerül újraindulnia. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Amikor sikeresen betölti a windowst, akkor megfelelően fut a gép, viszont ha valami miatt újra kell indítani, windows betöltése előtt egy kékhalált dob be 0x000000EA kóddal, majd úgy indul újra hogy fekete képernyő és kb. 10-15 másodpercenként újraindul....mindeközbe fekete képernyő. Elég idegesítő, volt már nem egyszer, hogy 1 nap után indult el, ezidő alatt egyfolytába csak újraindulgat. Windows7-et használok, és akárhányszor telepítem újra a gépet, telepítő újraindulásánál is már ezt csinálja. Aki tudja mi lehet a baj, kérem segítsen.

2018. febr. 7. 21:20
 1/3 Mortarro válasza:
Szia. A videó kártyára panaszkodik. Cseréld le az illesztő programját esetleg telepítsd újra. De én a helyedben az összes drivert újra telepíteném.
2018. febr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megpróbálom. Csak azt nem értem ebben h ha driver hiba van, akkor miért nem indul az egész gép órákig, aztán egyik pillanatban rendesen elindul.
2018. febr. 8. 07:24
 3/3 Mortarro válasza:
Talán a a chipsettel akad össze. Egy próbát meg ér. Írd meg meg oldódott e.
2018. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!