Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Lonovo Thinkpad...

Vettem egy Lonovo Thinkpad x200 as laptopot linux rendszerrel boltban. Egy informatikus rátette nekem a win7-et. Azóta úgymond "Akadozik". Van hogy 3-4napig semmi baja, de aztán elkezdődik. Van 4Gb RAM,2400 as processzor?

Figyelt kérdés
A programok a játékok a zenék is ugyan úgy folytatódnak tovább de egy pillanatra megfagy minden. A hang zúg, az egér arra a pillanatra nem mozdul de mikor igen ugyan ott folytatja mint ha nem lenne semmi baja. Elég idegesítő tud lenni egy jó film vagy egyéb közben. Érdemes lenne szervízbe vinni? Már volt ott is, felrakták a win10 et de azt mondják a probléma megjelent a telepítés közben is mikor állították be a jelszót és ilyesmit.
2018. febr. 7. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

videokártya leszívja 4GB memóriát ...

windows akadozik,HDD-re tölti nagy lapozó fájl-t kevés memória miatt

2018. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Merevlemez kondíciójára mit ír a HDSentinel?

[link]

2018. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Linuxszal nem csinálta?
2018. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!