Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem olvassa be az...

Miért nem olvassa be az összes fájlt a CD/DVD meghajtóm?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy DVD -t amiken KRESZ -el kapcsolatos tesztek/kérdések vannak. Azonban beraktam a meghajtóba és csak egy ''cda'' formátumú hangfájlt ismert fel(ez egy újabb gépen volt, valamint a hangfájl egy másfél órás recsegésből áll). Beraktam egy másikba ahol már mindent előhozott és azon már nem volt rajta a hangfájl. Ez miért van?

2018. febr. 8. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel próbáltad meg lejátszani? Szerintem azzal lesz a gond. Egy CD-t vagy jól felismer és beolvas egy olvasó, vagy sehogy. Olyan nem nagyon jöhet össze, hogy más kiterjesztésű fájlokat látnak az olvasók. Hogyan nyitottad meg? Rendesen belementél Sajátgépből és Jobb klikk, Megnyitás a CD-n?
2018. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendes DVD meghajtóba helyeztem be, tehát CD-t is meg DVD-t is beolvas. Mind a két gépen Total Comanderrel és Sajátgéppel is megnyitottam. Az újon csak a hangfájlt hozta elé, a másikon pedig mindent.
2018. febr. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!