Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » W10 SSD "C" meghajtó probléma?

W10 SSD "C" meghajtó probléma?

Figyelt kérdés
Alaphelyzet: Asus laptop, rá installálva W10 Home op. rendszer, csak egy 512 GB SSD "C" és "D" partíciókkal. Az a gondom, hogy a "C"-re egyáltalán nem dolgozok és állandóan nő az elfoglalt hely, már be is pirosodott. A tárhely felszabaditás Lemezkarbantartóval nem megy, mert csak 50MB eltávolithatót jelez, más megoldások se segitettek. A "C"-n végigmentem mindenen (Windows és Programok mappákon belül is), de nem találtam jelentős tételt. Mit kellene csinálnom?

2018. febr. 8. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csekkold ezeket a mappákat:

C:\WINDOWS\Temp

C:\Users\<Username>\AppData\Local\Temp


Törölheted a tartalmukat nyugodtan.

2018. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Windirstat...


Megmutatja mi mennyi helyet foglal, hogy legalább ezzel tisztába légy.

2018. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: Temp mappák üresek

Fehérsrác: Ezt mutatja az ajánlott progi, 171 Gb hasznos hely foglalások. Vélemény?

[link]

2018. febr. 8. 18:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Fehersrác uj link: [link]
2018. febr. 8. 19:08
 5/11 A kérdező kommentje:
A "C" teljes mérete nem 171GB hanem 189GB
2018. febr. 8. 19:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Lemezkarbantartóban lehet lesz egy csomó régi windows fájl (előző verziók mentése frissítéskor), meg a Users (Felhasználók) mappán belül is megnézném, mi ekkora már!
2018. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van fent 40 GB-nyi videó. Ha azzal tudsz mit kezdeni már meg is vagy. Aztán ott van az a 15 GB-nyi GMP fájl. Nem tudom mi az de az sem biztos hogy kell, főleg nem a "C"-re. Már is van 55 GB-od...
2018. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem találom a videokat a "C"-n egyik mappában és almappában sem. Vajon akkor hol lehetnek? Én ide sose mentettem videot.
2018. febr. 8. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz nem mutatja a windirstat, ha kigombolgatod a mappákat! Ha más nem indítsd rendszergazdaként!
2018. febr. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a tulaj és rendszergazda is!
2018. febr. 9. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!