Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen kozepkatego...

Szerintetek milyen kozepkategorias laptopot vegyek a kovetkezo 4 evre?

Figyelt kérdés

Egyetemre jelentkezek jovore, valoszinu alberletben leszek, es sokat fogok ingazni, igy szuksegem lenne egy laptopra.

Nincs ra tul nagy keret, meg egyenlore nem is tudom hogy mennyi, de a maximum olyan 250korul lesz meg lehet annyi se.

Nem vagyok nagy gamer, viszont minden uj es nagyobb jatekot ki szoktam probalni(pc-n), es nem igazan tudok donteni milyen laptop lenne idealis nekem ennyi penzert amivel a kovetkezo 4-5 ev jatekait is elfuttassa (min 30fps-sel).

Egy 7szerias i5, es szerintem 8gb ram ami biztosan kell, a vga-n nem tudok donteni.

Az 1050 ti a legnagyobb, a 940M a legkisebb amit neztem az 1050ti-s gepek viszont mar boven 250k felett vannak, de lattam

150mx, 950M, sima 1050-et. Lattam amd laptopokat is azok olcsobbak, viszont neztem h egy 4gb ddr5 rx 550 annyit tud mint egy mx 150 es arkategoriaban is annyi kb... szoval nem tudom

ssd is kell?

Valaki segitene?


2018. febr. 8. 18:57
 1/1 anonim válasza:
Jéézus! Nincs rá nagy keret? 250.000-ért max? :D
2018. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!