Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha hdmi/vga-n csatlakoztatok...

Ha hdmi/vga-n csatlakoztatok monitort a laptopomhoz, igaz, hogy kisül az alaplapban lévő videókártya?

Figyelt kérdés
A laptop képrnyőjét le szeretném csukni és egy külön másik monitort használni,mert a laptop monitorja túl kicsi (15.6)és a másik monitoré nagyobb (21.5) most hdmi-n vagyok csatlakozva de elvileg kisül az integrált videókártya ha más monitoron játszom.Ez igaz?Hanem váltok usb-c re ha az biztonságosabb

2018. febr. 8. 20:04
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Külső monitor miatt nem sül ki egy laptop videokártyája, - azonban a lehajtott képernyő miatt jobban melegedhet.


Ne hajtsd le, illetve inkább próbáld ki így is és úgy is.


Ha számottevő hőmérséklet-különbséget tapasztalsz, akkor hagyd nyitva, ha nem akkor meg nyugodtan csukd le.

(pl. Afterburner-rel kiírathatod játék közben a hőmérsékleteket)

2018. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Megmértem sok különbség nincs,úgyhogy lehajtottam,ugyan úgy 50°C(programok nélkül).
2018. febr. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!