Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Idegesitő elektronikus zajt...

Szebi006 kérdése:

Idegesitő elektronikus zajt ad a gépem, lehet az alaplaptól?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Valamiért a gépem elektronikus zajt ad a hangszorokba!Probáltam már más táppal egy elég drágával,erössel,a zaj ugyan ugy fent állt.A hangszórók yamah hs7 és egy focusrite scarlett 2i2 hangkártya.A hangszórók a gépbe 6.3mmes jackel csatlakoznak,a hangkártya meg usb-s.Elvileg alaplap csere kéne(MSI Tomahawk Arctic H270 van most)Azt mondták nekem hogy földhurok van a gépemben,sok konnektorral megprobáltam,ugy hogy a gépbe csak a hangkártya volt beszurva,és akkor is volt zaj!Sokan egy Di-Boxot ajánlottak,de nagyon örülnék ha meg lehetne oldani kiadások nélkül,mivel elég drága set up-om van.A gép pedig csak most lesz 1 éves!Szoval kiváncsi volnák hogy mit ajánlanátok rá,és hogy volt e már ilyen fajta problémátok!Köszönöm előre is a segitséget!

2018. febr. 9. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért alaplap csere kellene, főleg ha usb-s hangkártyád van?
2018. febr. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Földhurok miatt van ilyen hangja.

Vagy zajszűrős kábellel csatlakoztasd a kettőt, vagy húzz egy föld kábelt a géped és az erősítő közé (ha lehetséges).

2018. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mivel alaplapra gyanakszunk di-boxal is volt zaj,tápcserével is volt zaj,más konnektorbol is volt zaj
2018. febr. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!