Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Áramtalanítás után semmit nem...

Áramtalanítás után semmit nem ismer fel a hátsó USB portokban, mintha azok nem lennének bedugva (hang, billentyűzet, egér. ) az elöl lévőket felismeri. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Általában 3-4 újraindítás után újra van élet a hátsó USB portokban is de ettől még a probléma probléma.

2018. febr. 10. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálj eltávolítani az eszközkezelőben az Usb vezérlő driverét!Újraindítás után újratelepíti őket!Apropó:Nincsenek véletlenül elkopva a hátlapi Usb-portok?Mivel az elöl levőket felismeri szerintem szoftveres a hiba.Bootolj be Pl Ubuntu linuxról(nem módosíja a hdd tartalmát).Ha az alatt nem csinálja szoftveres.
2018. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha megcsináltad,kérlek írd meg az eredményt.Inkább kommentbe,lehetőleg ne privátba.
2018. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja most látom,hogy csak a hátsókról írtál.Az elsők mennek?
2018. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sorry szétszórt vagyok!Írad hogy elöl jó!De Usb-s hangeszköz?Az mi?Vagy a jack csatiba dugott hangszóróra gondolsz?
2018. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hello. Nekem USB-s a hangkártyám. Így néz ki, mutatok linket: [link]


Igen, még mindig ugyanaz a probléma, hogy a hátsó USB port nem működik, áramot kap, mert bármit bedugok, pl. billentyűzetet, akkor megvan a háttérvilágítása, és a Num Lock is ég, de nem használható, nem ír semmit.

2018. febr. 13. 15:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Amit írtam usb vezérlő eltávolítást csináltad már?
2018. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És keresd meg a Windows mappában a DRIVERCACHE mappát.Töröld a tartalmát.
2018. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az eszközkezelőben hogy egyesével letiltottam mindegyik USB vezérlőt, majd újból engedélyeztem, és így helyreállt. De legközelebbi áramtalanítás során biztosan újra kell kezdenem ezt a folyamatot.
2018. febr. 13. 19:11
 9/13 anonim ***** válasza:
De miért kel áramtalanítani a gépedet?
2018. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most például portalanítottam :D
2018. febr. 13. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!