Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné ezen a gépen lecseréln...

Megérné ezen a gépen lecserélni a Windows 7-et Windows 10-re?

Figyelt kérdés

A gép adatai:

Memória: Kingston 9905403-143.A00G 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM

CPU típusa: QuadCore Intel Core i5-4460, 3200 MHz (32 x 100)

Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 750 (2 GB)

Hangkártya: Realtek ALC662 @ Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C-2]

Hálózati kártya:Realtek PCIe GBE Family Controller



Jelenleg Windows 7 Ultimate van rajta, amire használom:

Netezés, torrentezés, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, MS Office 2007...



2018. febr. 11. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Megérné, jelentős teljesítménybeli különbség van a 10 javára. Persze van olyan alkalmazás amiben, kevésbé, de ott is jobb kicsit.

Viszont tisztán telepítsd, frissítéssel nagy az esélye, hogy nem működik rendesen.

2018. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Ha valamit hoz is a jobb driverek miatt, de rengeteg nyugje van. A frissitest szinte lehetetlen kikapcsolni, keyloggol, adatot gyujt, tort programot neha ki is torol. Sok munka mire a sok retket kiszeded belole. Amugy rendszerszinten viszont egyben van, jo oprendszer lenne
2018. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ami működik, azt nem kell megjavítani.


Személyes tapasztalatom szerint pedig egyedül indulásoknál gyorsabb a 10, máshol nem, és még nyűgösebb is. Pláne egy őszi/tavaszi frissítés után.

2018. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt érzem, hogy jobb a win10. Sokkal jobb az erőforrás elosztása, felhasználóbarátabb is, ugyanakkor egyszer sem volt kompatibilitási gondom, pedig raktam már 10est olyan gépre is, amiről én sem hittem, hogy minden menni fog.

Programok tekintetében szintén nincs gond, pedig van pár olyan programom amit win7ig vagy akár xp-ig fejlesztettek

2018. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keylogg... Atyaég. Frissítést lehetetlen kikapcsolni? Feladatkezelőben 10 másodperc. Azért mára már eléggé kiforrta magát a win10. Igaz nekem anno váltáskor sem volt vele bajom, most sincs. Pedig elég tisztességesen ki van használva. Teljesen jó oprendszer. Eszembe se jutna soha többé win7-re visszatérni.
2018. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*szolgáltatások alatt bocsánat. Elírtam.ű


Szolgáltatások/windows update/letiltás. Mi ebben a "majdnem lehetetlen"?

2018. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Axióma 1.:

A Windows 7-et soha nem éri meg lecserélni Windows 10-re.

2018. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!