Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus rt-n18u routerem van,...

Asus rt-n18u routerem van, használom rajta a download master-t. Egy külső USB 3-as,1TB-os HDD van rákötve. A le és feltöltés is működik rajta, de a sebessége az nagyon lassú. A feltöltés megragad 30-40kb/s nál. Mit tudnék állítani, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

A gépen az Utorrentel a sebesség megfelelő. (Digi 1000/200)

Gyári firmware van a routeren,nem volt belenyúlva.



#router #Asus #Torrent #dowload master
2018. febr. 12. 21:26
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nekem is ugyan ez a routerem van. Nekem megy többel is a feltöltés Download Master -en.

Nincs véletlenül feltöltési korlát beállítva itt:

[link]


Nekem eddig semmi bajom nem volt a Download Master -el, de a sokan a Tomoato firmware -t és a Transmission torrent klienst ajánlják rá. A PH fórumán minden le van írva erről: [link]

2018. febr. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincsen korlát beállítva, minden korlátlan. A torrentenkénti kapcsolatok száma 100, a globális 500-ra van állítva.

Van, hogy feljebb megy a feltöltés sebessége, igazából ingadozik, de amikor a böngészőben megnyitom a DM-ert akkor visszaáll 30-40kb/s -ra.

2018. febr. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!