Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történt a gépemmel -...

Mi történt a gépemmel - Windows 10?

Figyelt kérdés
Windows 10 Pro 64bit van rajta. Tegnap letöröltem az Intel® Rapid Storage Technology drivert vagy mi a bánatot, mert láttam, hogy van újabb verzió belőle és gondoltam, előtte letörlöm a régit mielőtt feltelepítem. Az után, hogy letöröltem az a gond támadt, hogy nem tölt be a Windows. Csak forog a karika valameddig, aztán kék képernyő és kiírja, hogy nem sikerült a rendszert betölteni. Ezután elindul valami hibajavító többször is, de nem jár sikerrel. Továbbra sem tölt be a Windows. Ez mi a csoda lehet? Csak a reinstall segíthet vagy van valami más megoldás? Köszi a választ előre is!

2018. febr. 12. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a rapid nyavaja kell egyáltalán a gépemre? vagy ez csak ilyen felesleges feature program?
2018. febr. 12. 22:37
 2/4 owl-light válasza:

Szia!

Én így próbálnám:

- beteszem a Win10 lemezt

- Boot után a javításra nyomnék

- megadnám a jelszót, ha van és a többit elvileg megoldja a Win10

Sok szerencsét!

2018. febr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésben a válasz: Windows 10 történt a gépeddel. Ez a valaha volt legszarabb windóz, egyszerűen használhatatlan. Ha van win7-es driver minden hardveredhez, akkor tedd fel azt!
2018. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pendrive-ról bootolsz és nyomsz rá javítást.

Az IRST segít optimalizálni a fogyasztást, elvileg gyorsabb és stabilabb lesz az adatátvitel pcie vagy sata portokról, ami addig igaz, amíg jó a procid.


Legközelebb lehetőleg ne töröld le :D

2018. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!