Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kérdésem a következő lenne....

Kérdésem a következő lenne. Hogy egy asrock g41c-gs r2. 0 alaplapba melyik az a proci amit ajánlanátok. Mármint erősségre és ár ban?

Figyelt kérdés

Nézelődtem és a quad Q sorozat és a az extreme sorozatban gondolkodtam nem tudom mi érné meg ?

kaliber amire használnám :, CS:GO , Outlast2 , Mortal Kombat 9 , Rainbow Six Siege , NFS mw 2012, nem mai és nem is régi játékokra gondolok .?



2018. febr. 14. 16:45
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Enne minden proci belemegy, amit LGA775 -n jelent meg:

[link]


Ha játszani akarsz javaslom felejtesd el ezt a platformot. Ha DDR3 memóriával használod ezt a lapot, még könnyebb lesz áttérni bármelyik újabbra.

2018. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Q9550/q9600 felhuzva 3 ghz fole .
2018. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konnyeb lenne igen at terni de inkab veszek egy 20 koruli valamit ha mar adott minden mint ujra venni mindent a vidi kari es a ramon kivul. +le irtam nem igen jatszok de ha meg is akarok akkor tudjak valamivel
2018. febr. 15. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!