Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zajvédők, zajvédő fejhallgatók...

Zajvédők, zajvédő fejhallgatók mennyire zárják ki a hangot?

Figyelt kérdés

A mostohaapám egy idióta és bömbölteti a zenét rendszeresen. Normális egyenrangú emberi társalgás kizárva vele, semmibe vesz.

Állandóan zenét kell nekem is nyomnom, természetesen nem paraszt módjára, fülhallgatóval.

CS:GO bajnokságon láttam hogy ők is fülhallgatóval játszanak és mellette van rajtuk egy zajkizárós fejhallgató is.

Milyen szavakra kell rákeresni ahol tesztelik meg több infót adnak ezekről? Nem akarok több tízezret kidobni hogy aztán ne is legyen jó, meg gondolom az iparban használatos zajvédő se erre az esetre lett kitalálva.


Nekem még egy olyan olcsóbb is jó lenne, hogyha felveszem és alatta van zene nélkül a fülbe dugós fülhallgató is, akkor már ne halljam. Mert simán a mostani fülbe dugósom nem elég, mennie kell a zenének, hogy kizárjam zajt.



2018. febr. 15. 13:45
 1/4 hypno ***** válasza:

Ha agybadugós fülhallgatót használsz, akkor az ipari hallásvédő fültok teljesen jó. Azt pont arra fejlesztették ki, hogy az ember hallását védje.


Amennyire néztem, ezek úgy 27-31 dB körül csillapítanak. A játék hangjaival szerintem elég lesz.

2018. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

3M-es, az elég jó.

2018. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor az nem is drága, ki fogok próbálni egyet
2018. márc. 1. 11:49
 4/4 A kérdező kommentje:
csak egy utolsó update: a belinkelt termék nem igazán szűr annyira mint kéne, fülhallgató + zajvédő mellett is hallani a tv-t, de sokkal halkabban kell zenét hallgatnom, úgyhogy azért köszi
2018. aug. 27. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!