Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lehet a jobb választás...

Melyik lehet a jobb választás Ipad 2017 32Gb vagy Huawei Mediapad M3 32Gb?

Figyelt kérdés
Netezésre, filmet nézni és játékokra, messengerre, facebook, szóval multimédiás feladatokra és játékokra szeretném használni őket. Nem az a kérdés, hogy melyik az értékállóbb, hanem az, hogy szerintetek, mindegyik alkalmas ezen feladatok végrehajtására, vagy valamely okoknál fogva ez vagy az jobb a másiknál, mert árban kb ugyan ott vannak. Köszönöm a válaszokat. Nincs tapasztalatom egyikkel sem, így nem tudom, hogy a gyengébbenk tűnő Ipad lehet e jobb választás vagy az erősebbnek tűnő M3
2018. febr. 15. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezekre tökmindegy melyiket veszed meg, egy nagyobb kijelzős telefon is tudja mindezt nem a felső kategóriában.


Hardveresen a Huawei nyilván erősebb, hiszen más a rendszer, ugyanahhoz a felhasználói élményhez kicsit több erőforrásra van szüksége, és ha a nyers processzorerőt nem akarod kihasználni (egy tableten egyébként is mi a fenére), akkor csak az áramot pazarlod vele :-)


Kérdéses, van-e más androidos eszközöd is, vásároltál-e szoftver hozzá, mert ha igen, akkor ha iPad-et veszel, akkor ott újra meg kell venni.


A játékokban a továbbhaladásod sem „átjárható” a két rendszer között, tehát ha valameddig eljutottál mondjuk iPad-en, akkor ha áttérsz más platformra (Android), ott kezdheted újra.


Ha akarsz rá szinkronizálgani PC-n, akkor nem jó választás az iPad, hacsak nem veszel hozzá normális PC-s szoftvert, mert az iTunes az egy nagy rakás sz..r, erre a célra mindig is az volt a kezdetektől. Ha felhőben élsz, akkor mindegy.


Én egy percig nem gondolkodtam azon, hogy iPad, vagy valami más, inkább azon egy kicsit, hogy abból melyiket.

2018. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ
2018. febr. 16. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!