Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért recseg halkan a laptopom?

Miért recseg halkan a laptopom?

Figyelt kérdés

Egy ilyen kis recsegő sípolás féléről lenne szó. Bár nagyon halk, és tényleg csak akkor hallom amikor közvetlen a fülemhez tartom az oldalát.

Néha szaggat, néha folyamatos ez a hang.

Mondanám, hogy biztosan valami alkatrész ahogyam fut, de Acer Swift 1-ről van szó, amiben elvileg nincsen semmilyen mozgó alkatrész... Vagy attól még adhat ki hangot?

Ettől lehet bármi probléma vele a jövőben? Csak mert a gari lenne vagy 1 hónap, én meg nem nélkülözöm szívesen ennyi ideig.



2018. febr. 16. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet a processzor. Nekem volt i5 cpu-m laptopban, aminek az egyik "állapotában" state C4?, passzolom már, volt egy magas frekvenciájú sípoló idegesítő hangja, amire nem volt megoldás.


google "core i5 high pitch noise"


keress BIOS patchet, illetve a legfrisebb BIOS-t, már ha neked is ez a gondod. Delehet más amiről beszélsz, mert ez nem recsegés, hanem sípoló hang volt, de csak ha éjjel nem ment semmi más.

2018. febr. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem i5-ös proci van benne. Mem tudom mi lehet ez a hang, de elég zavaró :/
2018. febr. 18. 13:02
 3/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=blyswNKEPEY

Ez a problémám.. Már írtam a forgalmazónak, aki átkuldott a gyártóhoz. Remélem ok nem hajtanak el.

2018. febr. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!