Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az emberek miért nem értik...

Az emberek miért nem értik meg, ha egy játék nem fut a gépükön rendesen?

Figyelt kérdés

Láttam már olyat, hogy valaki kiírta a laptopjának konfigurációit és megkapta, hogy inkább hanyagolja a játékot. Erre kiírt egy új kérdést...


Meg esetleg kihozható-e a gt210-ból a PUBG...



2018. febr. 17. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom valami érzelmi megerősítést szeretne, hogy nem egy rakás sz_rt vett.
2018. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Xdd gt 210 dx 10 tamogatas plusz meg egy cs go is alig megy 30-40 fps el 800x600 ban . Meg mindig vannak olyan emberek akik lustak tanulni egy kis alap ismeretet ha mar jatszanak. Jo magam mar 10 evesen olvasgattam ujsagokban hogy mit jelent a shader pixel vagy pixel shader . Most 25 vagyok . Sokak meg le ragadtak processzor magoknal , memorianal , es vram mennyisegnel .
2018. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ugyan ilyen típus vagyok...

Néhány értelemmel teli, meg csak nyomogatja a pirosokat, mikor szembesítem a valósággal.

A végeredmény az 50%-os értékelés...

2018. febr. 17. 11:17
 4/8 anonim válasza:
Nekem sem volt jobb a regi fiokomon , 44% . Bar mostanaban nem irok szamtek temahoz . Sokszor ha ki irnak egy gepet amire az a kerdes mennyiert lehetne eladni , kapnak egy realis osszeget ra , es felvannak haborodva . Azert 10 eves 4 magos c2q gepert ne akarjon senki sem kerni 50-60 ezreket meg ha egy gtx 750 ti is van benne .. mert ki rakhatja barmennyiert de nem fog 40 ezres ajanlatot sem kapni ra .
2018. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezesetben feled azt neki, hogy ja, megoldható. Végülis ha 1 fps-el fut akkor is fut;)
2018. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennel mar csak az viccesebb mikor olyan programot keresnek ami csokkenti a jatek gepigenyet.
2018. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek több oka is lehet.


1. Nincs pénzük másik gépre, vagy alkatrészre, de mégis szeretnének játszani az adott játékkal.


2. Lehet, hogy épp most vettek egy új gépet, vagy alkatrészt, és ekkor jöttek rá, hogy ez nem lesz ám jó.


3. Megerősítést várnak, hogy igen, ők most belenyúltak a tutiba, és megtalálták a legolcsóbb megoldást (nem).


4. Értelmezési problémákkal küzdenek, ezért többször is el kell olvasniuk a válaszokat. Természetesen erre a legegyszerűbb megoldás, hogy újra felteszik a kérdést, hisz sokkal bonyolultabb elolvasni a korábbi válaszokat (nem).


5. Unatkoznak.


6. Úgy gondolják, új kérdéshez új válaszolók is járnak, így több véleményhez juthat.


Van még pár elképzelésem, de most legyen elég ennyi.

2018. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!