Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek magas ez a proci...

Szerintetek magas ez a proci hőmérséklet?

Figyelt kérdés

Sziasztok van 1 asus gamer notim de nem vagyok vele megelégedve mert én sokallom a hőmérsékleteket proci: i7-7700hq 88fokot is eléri néha. Az alaplap általában +5 fokkal melegebb mint a proci a vga az 75-80 körül szokott lenni full loadon.

A proci kímélésének érdekében beállítottam hogy a max teljesítménye 99% legyen ergó kikapcsoltam a throttlinget ami ugye 3.4 ghz a 2.8 helyett azt hiszem.

Nektek mi a véleményetek?



2018. febr. 18. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Laptop CPU-k már csak ilyenek, ne számíts elegendő hűtésre ilyen szirszar hűtőktől. Említett CPU T-junction 100°C, tehát 88°C még OK. Kérdés ezt mikor éri el. Full terhelés alatt? Nem tudom mikori gép, lehet kell már neki egy takarítás, neadjisten újrapasztázás.
2018. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szirszar xd asus rog noti és fél éves sincsen
2018. febr. 18. 12:52
 3/4 A kérdező kommentje:

És amúgy frissen pasztáztam thermal grizzy aeronuttal úgy tudom ez a legjobb ilyenekre.

De valóban ha ennyit tud az asus hát ez eléggé túl van sztárolva még a rog gaming centerben még állítani sem lehet a ventin hogy pl 75 fokon pörögjön teljes fordulattal már bánom hogy megvettem! soha többet asus!

Remélem mások tanulnak belőle!

2018. febr. 18. 12:54
 4/4 A kérdező kommentje:
a t-junction pedig minden notebook prcesszorhoz 100 fokot ír akár egy 20 éves notiprociról van szó akár az újabbakról
2018. febr. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!