Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a géppel el fognak...

Ezzel a géppel el fognak menni a legújabb játékok is 2560x1600-as felbontason, grafika kompromisszumokkal?

Figyelt kérdés
Most vettem nem rég egy gépet meg egy monitort ami 2560x1600-ás felbontású használtan vettem 180 ezerért van benne egy Intel Core i3 7320-as cpu 16 gb ddr4 ram és GTX 980-as vga ! És ezzel el fognak menni a játékok full HD felett is 2560x1600-ba is?

2018. febr. 18. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda azért egy i3 lehet karcsú! De tudsz pl jobban optizot játékokkal High-on 60 Fps-el de viszont rosszabbul optizottal ott már le kell venni a beállítást Low médium-ra!
2018. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az i3-t mindenképp cseréld le, de minden más simán viszi
2018. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na de az az i3 az i5 4570 szinten van azaz i5 4440-nal erősebb nem! Meg ha 2 magos akkor is?!
2018. febr. 20. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nah, de attól még 2 magos és 4 szálas, hiába erős. Nem fizikailag van 4 magja, ami lehet, hogy ekkora felbontásnál szembetűnő különbséget fog eredményezni. Egyébként a FullHD-nál nagyobb felbontást győzni kell VRAM-al is. Nem biztos, hogy maximálisan elég lesz 4GB. Annyit tudok, hogy 4K-hoz karcsú lehet, de hogy a köztes felbontásokhoz mennyire elég azt nem igazán tudom. Biztosan meg fogod tudni próbálni a felbontást, be is fogod tudni állítani, csak kérdés azon belül mit hogyan kell még állítanod (környezet/karakter minőség stb...).

Azt mondom próbáld meg hogyan muzsikál ahelyett, hogy megpróbálod előre kisilabizálni. Kompromisszumokkal szerintem el fognak menni ilyen felbontáson a mai játékok, de ez csak tipp. Ha meg nem legalább tudod mi a helyzet, így fejleszthetsz kedved szerint.

2018. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké akkor majd veszek bele i5 6400-at vagy 7400-at
2018. febr. 26. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!