Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan formázzam le a pendriveot?

Hogyan formázzam le a pendriveot?

Figyelt kérdés
Adott egy 8gb-os Kingston pendrive, ha bedugom a gépbe, azt írja ki, hogy formázni kell. Ha a formázásra kattintok, elkezdi a műveletet, de azzal lefagy, és semmit nem csinál. Próbáltam diskpartból, de a clean parancsra 3-4 percig csak tölt, majd kiírja a következő üzenetet: [link]

2018. febr. 19. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt bizony meg kell íveltetni. Kinyitod a a kukatetőt és mintha egy kártyalapot dobnál el, ívesen próbálj beletalálni a pendrive-al.
2018. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
...vagy esetleg vidd vissza gariba, ha még van rá garancia.
2018. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Így van, sajnos jó eséllyel tönkre ment.
2018. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
De mondjuk hibás USB port/USB vezérlő is csinálhat ilyen érdekességeket. Jártam én is így párszor, hogy nekem is ezt csinálta az néhány pen drive -om, eközben egy másik számítógépbe tökéletesen működtek.
2018. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy gépben sem működik. Azért köszönöm a segítséget! :D
2018. febr. 19. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!