Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beárazná valaki mennyit érhet...

Beárazná valaki mennyit érhet ez a laptop?

Figyelt kérdés

A laptop amiről szó van egy Lenovo Y500.

650M SLI.

8gb DDR3 1600Mhz.

Fél terra SSHD 100/100.

Bios fel oldva szóval húzható vidikari korlátlanul (Sokat segít)

Viszont anyi hibája van hogy a képernyő be lett öntve. Csere v monitorra kiteszi valaki...

Nem anynira zavaró game közben ha vki arra figyel. De eleggé otromba.

Illetve a szokásos "W A S D" gombok megkopva.


Ezt leszámítva szalad. Nem melegszik stb.


Szóval a kérdés adott ilyen állapotban mennyiért lehet el adni? Pl hardver aprón?


2018. febr. 21. 15:48
 1/7 A jó édes ***** válasza:
Alkatrészárban, kb. 40-50.000 forint körül érhet.
2018. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alkatrész árban?! Röhögtess mást.
2018. febr. 22. 01:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevés az infó fiam. 50-60 000 ft
2018. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A jó édes ***** válasza:

Szerintem el vagy tévedve - Nyugat-Európai piacról tonna számra hoznak be üzleti laptopokat, amik tök megóvott állapotúak, mert a por- és páramentes, klimatizált irodán kívűl mást még nem láttak és legfeljebb Excel futott rajtuk. Ráadásul általában még fél - 1 év garanciát is adnak rá Windows (+Office) licenccel. Ehhez képest a te géped:

-Consumer-grade laptop, azaz gagyibb összeszerelésű

-Működésképtelen a képernyője (vagy javításra szorul, vagy ezt egy asztali PC-ként kell kezelni)

-BIOS-al mókoltál, ahelyett, hogy fenn hagytad volna a gyárit

-kopott billentyűzet, belülről ki tudja milyen tisztaságú


Hogy ha nem élted volna disznó módjára, talán 80-100.000 forintot is kaphatnál érte processzortól függően, de a leírás alapján ez egy vacak foshalmaz.

2018. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mondtam h röhögtessetek mást. Mert 90et ajánlottak érte kapásból. De gondoltam meg éri megkérdezni másokat is. Mennyi lehet az ára ennek az öreg erőműnek. Köszi a válaszokat és a semmit. Ne fáradjatok!
2018. febr. 23. 15:37
 6/7 A jó édes ***** válasza:
Ha valaki 90.000-et ajánlott ezért a szutyokért akkor ne gondolkodj - azonnal add el neki, mert normál állapotban vehetsz ilyet 80.00-ért ( [link] ). 10.000-t keresel a semmivel és még működni is fog a képernyője, a hülyének is megéri.
2018. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ember amit te linkeltél teljesen más...

Ez I7 3612qm

650m SLI!

Wtf?!

Hozzá értő vagy látom... xD

Pls ne.

Mint mondtam a kérdés már nem téma :D .

Again.

Köszi a választ és a semmit.

Megmutattad a szinted barátom.

2018. febr. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!