Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Várhatóan mikor fog visszaesni...

Várhatóan mikor fog visszaesni a vga-k ára?

Figyelt kérdés
Ha jön az új széria, annak mennyi lesz hatása?

2018. febr. 26. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha a bányászőrületnek vége, és az apple nem szippant fel minden hbm memóriát majd akkor talán.

Az új széria csak új bányászgépeket jelent semmi többet egyenlőre.

1050ti-nál drágább kártyába fektetni most pénzkidobás, esetleg egy ryzen 2200g/2400g-vel olcsón kihúzni, mennek velük a játékok élvezhetően ha nem elvárás a 4k.

2018. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha a kutyának se kell.

Amig van rá kereslet és megveszik drágán, addig hülyék lennének olcsóbban adni.

2018. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom, azért is félek, mert van egykét kareszom nekem is, és ha kijön az új, akkor lehet hogy felére esik egyből, ha az sokkal jobban fog bányászni.
2018. febr. 26. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fog esni az ára az új széria miatt, amíg hiány van.

Viszont még egy két olyan bukta mint a bitcoin esetén (remélem hamarosan), és remélhetőleg felhagynak a bányászattal, akkor lesz bőven kínálat kereslet nélkül, majd akkor veszek új vga-t "fillérekért".

2018. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is újítani akartam munka miatt is. Venni akartam asztali gépembe 1080-asat de az ára a duplája a fél évvel ezelőttinek ezért úgy döntöttem hogy laptopot veszek 1060-assal. Olcsóbban megúszom mint egy hasonló asztali gépet. Ilyen se volt még. Persze a mobil 1060-as teljesítménye elmarad az asztaliétól de megteszi. Az asztali gép meg megy szervernek a többi mellé mert úgyis kell még egy szerver. Aztán ha normalizálódik a helyzet akkor majd összerakok egy full full asztali konfigot. Biztosan meg fog oldódni a helyzet csak kérdés hogy mikor.
2018. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hurrrrrrrááááááááá ! :))))))))))))))))))

[link]

40%-ot esett a kereslet a VGA kártyák iránt.

Már esnek a VGA árak és nálunk is érezhető lesz.

Ezt nektek buttcoin bjudzik ! :)))))))))))))

2018. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ezt nektek buttcoin bjudzik ! :)))))))))))))"


A bitcoin köszöni szgépen jól van.

Azzal nincs semmi baj, hogy visszaesik a vga-k iránti kereslet.

1. Aki akart már vett.

2. Hatékonyabb célhardvert venni vga helyett.


Egyébként a kereskedésben van a pénz. Kevesebb erőforrás kell.

Egy célhardver árának töredékével kezdtem el és simán hozom azt a ű profitot.


Tehát a vga-k maradjanak meg a gamereknek.

2018. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mivel már megszedtem magam kriptoval, eladtam a kártyákat és várom, hogy menjen le az áruk. Sajnálom azokat korlátolt hülyéket, akik amikor megérte mint az állat, siránkoztak, ahelyett hogy ők is túrták volna. Mondjuk a legtöbb rgb gamer vérpistike még csak az órtúrásnál járnak :D
2018. ápr. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!