Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom a fedél lehajtás...

A laptopom a fedél lehajtás után, ha alvó állapotba lép olyan, mint ha lefagyna, amikor kinyitom fekete kijelző fogad, és nem reagál semmire. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Most lett újra telepítve windows 7 home premium 64 bit-re.

2018. febr. 26. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Bekapcsoló gombra sem?
2018. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra sem, hossza nyomva tudom csak újra indítani.Ha nem hajtom le a fedelét és úgy megy alvó állapotba, akkor is lefagy. Szerintem be se kapcsol az alvó állapot, hanem előtte lefagy.
2018. febr. 26. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az alvó állapotot, nincs ötletem. Energiagazdálkodásnál. Aztán kiderül lefagy-e továbbra, ahogy mondod.
2018. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha kikapcsolom az energiagazdálkodáson belül, akkor nem fagy le egyáltalán, de akkor ki se kapcsol és merül le. Amikor elakar indúlni az alvó állapot akkor elkezd melegedni a gép.
2018. febr. 28. 07:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát kapcsold ki hagyományosan leállítással, és használd alvó funkció nélkül, mert nekem nincs ötletem. Tedd fel újra kérdésnek, hátha valaki tudja.
2018. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!