Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápegységet válasszam?...

Melyik tápegységet válasszam? EVGA 550 B3 550W Bronze (220-B3-0550) vagy FSP RAIDER II,80+ Silver,550W?

Figyelt kérdés
A két fenti tápegységgel szemezgetek, de nincs egyikkel sem személyes tapasztalatom, szóval szívesen várok minden megjegyzést, esetleg alternatívákat is.

2018. febr. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A kettő közül az EVGA jobb.


Mennyi pénzt szánsz rá?

És milyen konfighoz vennéd?

2018. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

EVGA B3 550W nem rossz táp de az OPP-vel valami nincs rendben szóval nem az igazi.(túlterhelés elleni védelem, volt is ebből gond tom's hardware tesztjén)

A Raider II pedig elég hangos a csúszócsapágyas venti miatt.

Szóval én inkább a Raider II-t javaslom.

Ha van más lehetőség akkor inkább Pure Power 10 vagy Integra M.

2018. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 20k-m van most rá. Egy nyolcadik generációs configot akarok összedobni, egyelőre egy 8100-al, ideiglenesen videokártya nélkül. Tudom, hogy ehhez messze nem kell 550w, de később bővíteni szeretnék, amennyire csak a pénztárca engedi, ezért nézelődök ebben a szegmensben.
2018. febr. 26. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem rossz, de én inkább ezt tudom helyettük ajánlani:

[link]

2018. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!