Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok venni 3.5"-es...

Hol tudok venni 3.5"-es előlapi "takaró" panelt?

Figyelt kérdés

Van egy Thermaltake V3 Black Edition számítógépházam.


Alapjáraton ilyen az eleje:

[link]


Szétbontva ilyen a ház:

[link]


És ilyen belülről az előlapja:

[link]


Tartalmaz egy 3.5"-es előlapi panelt előre kivágott lyukakkal, de ez opcionálisan nem eltávolható, csak az alatta lévő panel, ahová beszerelhető egy olyan, amilyet akarunk. Én kiszedtem a második képen látható előlapi panelt, mert nem használom, de így ott maradt 4 lyuk. Ez nem nagy gond, mert megpróbálom majd kivágni a felső panelt, és az alsót is leszedem, így marad majd egy 2x3.5"-es nagy lyuk a gépház előlapján. Remélem, érthetően írtam le.


A kérdés pedig az, hogy létezik-e olyan takaró panel, ami egyben 2x3.5" inch, és lefedi az egész lyukat, így a 3.5"-es helyek megszűnnek. Ha létezik, hol tudok rendelni? Nem találtam sehol. Ehelyett majd egy 5.25-öst szeretnék beépíteni, amin sok minden van.



2018. febr. 26. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyben esélyed nincsen rá, hogy kapsz bárhol is egyben. Külön talán bontóból tudsz szerezni, de nem biztos, hogy a rögzítő kampója jó a házadhoz.

El nem tudom képzelni egyébként, hogy miért kell szétfaragnod a házat. Hagyd a fenébe ott azt a panelt, meg az alatta levő takarólemezt is. Ha nincsen rá szükséged, húzd le az alaplapról és ne használd. Ettől még az 5.25-ösbe beépíthetsz bármit.

2018. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olyan előlapi front panelt lehet venni ha rossz .

tudni kéne típusa rá van írva

pár dollár aliexpessen

2018. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyira nem fontos, csak úgy gondoltam, miért ne?


Második: Az alsó takarólemezbe valami van írva és az alapján meg lehet keresni? Majd megnézem amúgy.

2018. febr. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!