Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapon elromlott?

Az alaplapon elromlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma kitakarítottam a gépemet mindenhol. Kihúztam a tápot kiszedtem az alaplapot is, a processzort újra pasztáztam. Majd mikor vissza raktam mindent megnéztem az alaplap könyvébe hogy kell a bekapcsoló gombnál össze kötni minden megvolt. Bekapcsolom felpörögnek a ventilátorok de az alaplap nem bootol kipróbáltam hogy csak az egyik rammal aztán a másikkal videokártyát is követtem de semmi nem ad képet. Mi lehet a gond?

UI.: Az alaplap egy gigabyte g41mt d3v



2018. febr. 28. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A videokártya és az alaplap tápcsatlakozót felcserélted!
2018. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A videókártyám nem igényel táp csatlakozást.
2018. febr. 28. 20:08
 3/9 Fantom83 ***** válasza:
100%

Speaker rá van kötve??? Csipog,sípol,valami?

Alaplap áramtalanítva,elem kivéve két percre,majd vissza bele? (néha nem árt)

2018. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezeket is próbáltam de semmi, az alaplap bekapcsoláskor nem kattog. Nem egy friss darab az biztos de jó lenne ha még menthető lenne.
2018. febr. 28. 21:07
 5/9 Fantom83 ***** válasza:
100%

Ez most már nagyon érdekel,

Ha van másik tápod,vagy tudsz szerezni,próbáld meg azzal.

Én ezért gondoltam kb. két hete,h vennem kellene egy PCI alaplap diagnosztika kártyát...

2018. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam. Hogy hol akadna el.
2018. márc. 1. 13:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó pár éve használom ugyan azt a tápot és lehet hogy ez a hibás?
2018. márc. 1. 18:25
 8/9 Fantom83 ***** válasza:

Figyelj! Egyszer az egyik cimborám amikor konfigot cserélt,előtte nekem kellett valamiért szétszedni,és összepakolni a gépét.Nem tudom mit kellett neki cserélgetni az eladás előtt,de a tápot is ki kellett venni,majd vissza.A gép el sem indult.Átnéztem a bekötéseket nem indult,újra bekötögettem,nem,és nem indult.

Haza jöttem az én tápomért,elvittem,összeraktam,pöccre indult,gyönyörűen.

Vissza tettem az ő tápját,semmi.Valami vezeték megtörhetett,vagy nem tudom.

Állati nagy szívás volt! Az én tápommal adta el a gépét,h ne bukja az üzletet.

Másik lehetőség,h a processzor hűtődnek nincs mind a négy lába a helyén.Egyik ismerősömnek félig boot-olt,majd leállt,újra meg újra,kb két napjába telt mire rájött valahogyan.

2018. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam másik tápegységgel azzal sem ment. Ramra nem gyanakszom mivel decemberben vettem. Maradt az alaplap és a processzor.
2018. márc. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!