Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videó kártyát vegyek...

Milyen videó kártyát vegyek 10 ezer forintig?

Figyelt kérdés

A haver azt mondta, hogy telepítene néhány jó kis játékot a gépemre, hogy tudjunk együtt játszani. (Valami batelfieldról beszélt, csak az első része úgyhogy nem lehet nagy a gépigénye) Én viszont úgy tudom, hogy nincs a gépben videó kártya.


Segítenétek?


Gép:

-Intel Pentium

-2,5gb ram

-700 wattos tápegység



2018. febr. 28. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A battlefield 1 egy most megjelent, elég nagy gépigényű játék, szóval ilyen konfiggal az erőteljesen felejtős :D


ilyen árban ezek a kártyák vannak.

[link]

[link]

[link]

[link]

Az utolsó lenne a legjobb, de mivel nincs értékelése, azért necces.

2018. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Heh, ez már elég igényes trollkérdés, ügyes!
2018. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező a Battlefield 1942-re gondolt. Már ha nem troll.
2018. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Videókártya biztos van a gépedben, max. integrálva az alaplapra.


Érdemes lenne egy-két számtech.-boltba bemenned, Szokott lenni olcsóbb használt kártya.


Itt is nézegethetsz:


[link]


Egy kicsit drágább a max. összegednél, de szerintem ezzel eljátszanál egy darabig:


[link]


Nézd meg használt oldalakon is.

Lehet, hogy valamelyik cég kiszórja a régebbi dolgait (készletkisöprés), olyankor is lehet jó dolgokat szerezni. sokkal olcsóbban.....

2018. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
annyiért találsz gtx 460-at.mondjuk elég öreg már ezért jó lenne személyesen kipróbálni vásárlás előtt.
2018. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg nem használtan? Nem bízok bennük
2018. márc. 1. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
A tápod ha minőségi, bármi mehet mellé ,de 2'5 gb rammal max a bf4 talán elfut nagyon low-on! na meg a procid is gondolom nem egy Pentium G hanem egy Pentium D vagy Pentium E max! az utóbbival már elfog menni a bf4. ezt a vga-t vedd bele , igaz nincs róla kép de ne a kép alapján itélkezz ez erősebb a gtx 460 gtx 560-nál: [link] a gtx 650 ti!
2018. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor az utolsó lesz.
2018. márc. 3. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!