Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki csinált már ehhez...

Valaki csinált már ehhez hasonlót? Működhet?

Figyelt kérdés

Üdv


A régi alaplapomnak tönkre ment a processzor foglalata. Van otthon egy gigabyte alaplapom, ami szar, de a processzor foglalata jó, ugyan az, ki tudom cserélni? Csavarozva van a proci foglalat



#gigabyte #alaplap #ASRock #proci foglalat
2018. márc. 1. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt a 775 beforrasztott lábacskát gondolom teljesen figyelmen kívül hagyhatjuk.

Amúgy érdekelne annak az alaplapnak a típusa, ugyanis az elmúlt 35 évben egyetlen csavarozott procifoglalatot se láttam.

2018. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csavarozott CPU foglalat? Egy képet linkelj már be róla légy szíves, erre kíváncsi vagyok. Egyébként nem hinném, hogy megoldható lenne, ennél azért bonyolultabb az egész, minthogy szimplán átcsavarozgasd a foglalatot :D
2018. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van 3 csavar, de akkor gondolom azzal csak a szürke bigyot szedném le, amivel odabiztositom a CPU foglalatot
2018. márc. 1. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!