Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem használható a...

Miért nem használható a teljes memória?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai nap újratelepítettem a gépet, és észrevettem hogy 8 GB helyett csak 3.20 használható.

(Memória (RAM) mérete: 8.00 GB 3.20 használható, ezt írja pontosan.

Integrált vieókártyával fut a rendszer mivel pont 2 napja adta meg magát az előző. Ezt csak azért írom, ha esetleg számítana valamit.


Mi lehet a megoldás?



2018. márc. 4. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom 32 bitest telepítettél 64 bites helyett.

Jól sejtem?

2018. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
64 bites a rendszer.
2018. márc. 4. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Az integrált videókártya a gép memóriájából vesz el magának memóriát, de nem hinném hogy 4 gigát használ az alaplapi videókártya. Biztosan a 64 bites windowst telepítetted?
2018. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A cd-n lévő Windows 64 bites. Viszont arról nem tudok hogy esetleg a telepítés közben lehet-e választani, hogy hány bites legyen.
2018. márc. 4. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen windows van fent? Dvd-t akartál írni nem? Vagy esetleg XP van fent?
2018. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Windows 10 pro x64 vam fent.

Időközben újratelepítettem, ez sem oldotta meg a problémát

2018. márc. 4. 16:05
 7/8 fersk ***** válasza:
A Win lefoglalja memóriát, de dinamikusan használja a futtatott programok igénye szerint.
2018. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beletetem egy őskövület, gtx 520-at és így már 4 GB a felhasználható memória.. De még mindig csak a fele
2018. márc. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!