Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben különbözik a márkátlan...

Bl10 kérdése:

Miben különbözik a márkátlan és márkás Geforce GTX 1070 között az áron kívül?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 21:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Márkátlan: [link]
2018. márc. 4. 21:25
 2/10 A kérdező kommentje:
Márkásak: [link]
2018. márc. 4. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
A "márkátlant" az nVidia gyártja teljes egészében(tehát a hűtés is az ő művük), addig, amíg a többi gyártó (pl.: ASUS, MSI, Gainward stb.) ki nem jön a saját megoldásaival.
2018. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fantom83 ***** válasza:

Ha jól tudom,mire megérkezne a "márkátlan" a vám miatt annyiba kerülne,mint a "márkás",szóval árban sem lenne olyan nagy különbség.

Kapásból gondolhatunk még a garanciális feltételekre is,ha itthon veszed,házhoz jön a garancia futár,de ha a világ másik feléről,akkor postázhatod a saját pénzeden,és hónapokat várhatsz mire jön a csere kártya,ha jól tudom...

2018. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem lehetne elkerülni a a VÁM felszámítását?
2018. márc. 4. 21:42
 6/10 MGéza ***** válasza:
Nem mindig akad fent a vámon minden vámköteles tétel, lehet hogy szerencséd van és átcsúszik, de garid akkor sem lesz, szóval nem éri meg.
2018. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
100000Ft-ot Nem ér meg?
2018. márc. 4. 22:39
 8/10 MGéza ***** válasza:
Rajtad múlik de ne feledd, ha elromlik akkor pont ott vagy vele mint egy használt kártyával. Más bibi nincs is ezzel.
2018. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebbe csak úgy vágj bele, ha kész vagy akár elbukni is az összes erre költött pénzed.
2018. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fantom83 ***** válasza:

Maximálisan egyet értek az előttem szólókkal,kivéve a vámos dolgot,mert szerintem egy 400 dolláros kártya nem csak méreteiben,de árában is simán szemet szúr mindenkinek.

A rá szánt pénzt szerintem feltehetnéd rulettre is ennyi erővel...

2018. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!