Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges hogy haldoklik a...

Lehetséges hogy haldoklik a videokártyám?

Figyelt kérdés
Szerintem már van egy 5-6 éves a kártya, és ma elkezdett úgymond glitchelni a képernyő. Néha ilyen random színek vibrálnak be (kb mint a tv szüneteknél). 2 monitort használok, először csak a másodlagos monitornál csinálta ezt, de csak néha, aztán ott abbahagyta, és most a rendes monitoromnál csinálja, de még akkor is, ha csak netezgetek és sűrűbben mint a másodlagosnál.
2018. márc. 5. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Megvan rá az esély.

Azért videokártyát vedd ki, a foglalatot fújd ki (én elektromos matracpumpával szoktam kifújni a gépet), a csatlakozókat is mind a kártyán mind a monitor kábelen.


Többet nem igen tudsz csinálni.

2018. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fantom83 ***** válasza:

Lehet még tenni valamit,például újra pasztázni a hűtését...

(2-3 évente ajánlott)

2018. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
haldoklik, de talán egy pasztázás még segít rajta, ha pl csak bizonyos hőfokot nem bír már egy-egy kondenzátor, akkor a hűvösebb vga segít rajta.
2018. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeptember környékén pasztáztam újra, méghozzá egy arctic mx4-es pasztával. Előtte kb 70 volt az alap hőfok, most 40-50 körül van miközben nem csinálok semmit csak netezek. Ma például nem glitchelt meg semmi, ami érdekes...
2018. márc. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!