Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép elviszi a legújabb...

Ez a gép elviszi a legújabb játékokat is?

Figyelt kérdés

Egy hete vettem egy haveromtol egy régi csúcs gépet mármint ez az alaplapra és a procira vonatkozik! De nem tudom, hogy a mostani játékokkal meg birkózik e , azt se tudom , hogy milyen grafikai beállításokkal 24 fps is elég ! De mind1 is csak vigye. És nem akarok most mindent le toltogettni bár azért ha valószínű , hogy nem fognak menni a cuccok akkor is azért 1-2 legújabb játékot is letöltők ! Persze a legújabb játékokra is gondoltam most a számítógép alkatrészei:

Intel Xeon X3360 2.83 GHz

12,5 gb ddr1 ram

GeForce GTX 950

Úgy hallom régen ez nagyon csúcs proci volt persze munkára terveztek de akkor is olyasmi lehetett akkor mint egy mostani Intel xeon! De a legújabb játékokat is elviszi meg valahogy?



2018. márc. 6. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:

vga gyenge


mennek az ujabb játékok, de nem ultra grafikán 60FPS-el

2018. márc. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor milyen felbontason hány fps-el?
2018. márc. 6. 00:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is hány fps-el milyen felbontason milyen beállításokkal !?
2018. márc. 6. 00:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a xeon procit szerintem egy 3. generációs i3-hoz lehet hasonlítani. Bár ez csak egy tipp.

A videókártya persze nem is mai, nem is egy bika, de középbeállításokon szerintem elég kell legyen. Talán egy rx460 és egy GTX 1050 között/környékén van ha jól emlékszem. (?)

Csak hasonlítgatom újabb/ismertebb hardverekhez, hogy jobban lehessen viszonyítani.


Szerintem ha nincsen magy igényed, akkor akár Full HD-ben is játszható a legtöbb játék. Úgy 30-40 FPS-ekre tippelnék. Persze ez lehet nagyobb is kisebb grafikai beállításoknál vagy kisebb felbontáson.


A lényeg:

Úgy ahogy, de megbirkózik a legtöbb játékokkal kis-közép grafikai beállításokon. Nem 60 FPS-el, de szerintem a 30-at mindenképp hozza. Ami nem is olyan rossz, ha arra gondolunk hogy a legtöbb konzol is annyin pörög.

2018. márc. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na meg látszik , hogy ddr1-es géppel is lehet játszani a legújabb játékokkal! Bár nem tudom , hogy ddr1 ram milyen és elég e mindenhez a 12,5 gb ram de akkor valahogy úgy képzelem el , hogy 1920x1080-on low-médium-on mennének a dolgok 30 fps-el! 1600x900 médium-high-on már 60 fps-el is!
2018. márc. 6. 01:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészen korrekt gép, a videokártya bőven jó akár a mai játékokhoz is. Kb egy HD 7870-el van egy szinten, ezzel a kártyával (mármint a 7870-el), simán magas grafikán játszottam full hd felbontáson pl. GTA V-el, FarCry Primal, FarCry 4-el.
2018. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez szerintem viszi (Nem vagyok szakértő..., én ezt akarom megvenni....)
2018. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2018. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!