Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a gépházban...

Miért nem működik a gépházban a számítógép?

Figyelt kérdés
Vettem egy AMD Ryzen 5 1600-at és egy MSI B350M Gaming Pro-t(elötte i5 6500 és egy MSI Mortar B250M volt,tökéletesen működtót). Beszereltem és elindítottam nem indult, csak forgott a venti. Kivettem a videókártyát, akkor elindult, mert elhalkult a gép, és elaludt egy piros led. Utána kivettem a gépből az egészet, és csavarhúzóval elindítottam, és működött, ugyan úgy elhalkult, és elaludt egy piros led, csak kép is volt. Mi lehet a probléma?

2018. márc. 8. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó esetben csak rosszul volt beszerelve, és valami nem érintkezett megfelelően, rosszabb esetben viszont az alaplapnak szigetelési hibája van, esetleg érintkezik valahol a gépházzal.
2018. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszul raktad össze, de valóban lehet, hogy kifogtál egy hibás alaplapot. Szerintem küldd vissza garanciálisan az egészet úgy ahogy van.
2018. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát 2x is össze raktam, nem hiszem, hogy ennyire béna lennék. Megpróbálom meé1x össze rakni, ha nem jó akkor megy vissza

.

2018. márc. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!