Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez gamer PC-nek nevezhető?

Ez gamer PC-nek nevezhető?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] Ár-érték arányban verhetetlen gephaz


[link]


[link]



2018. márc. 9. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:

én másik HDD-t vettem volna a helyedben.

vga icipicit gyenge a procihoz


amúgy jó

2018. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem rossz a konfig, de én a te helyedbe a 1050-be az oc-t elönybe részesiteném. [link] Pár ezer ft és a hűtéssel nem kell kilodni.
2018. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
600w-os tapot 30000Ft alatt talaltal az nagyon jo!!! Amig le nem egeti a tobbi alkatreszt.
2018. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg a tápot, de azt mondták nekem ha szeretnék majd később fejleszteni akkor most vegyem meg szinte örökre ezt a tápot: [link] És akkor ezt a hdd-t veszem: [link]
2018. márc. 9. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:

mi a francnak neked ekkora táp? Egy gtx 1080Ti, aminek 2db 8 pines áramigénye van nem eszik 450 wattot a többi rendszerelemmel, mert akkor kb szénné égne.

A kinézett videokártyának nem kell külön áramforrás, vagyis egy kb 200 wattos táppal elfut.

Egy ilyen szintű géphez ha nagyon félsz, 500 wattot beraksz valami minőségi tápból és kész.

600w és felette csak és kizárólag több videokártyás (és/vagy processzoros) gépbe kell, számodra nem releváns.


Ryzen proci jobban megy gyorsabb órajelű procival, szóval 3000MHz-et célozd be, ne a 2133-at.


A sima kingston sata nem a legjobb SSD, inkább UV400, ha már kingston, esetleg samsung evo850, adata premier sp920.

2018. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tápnak fölösleges ekkora, egy JÓ MINŐSÉGŰ 500W-os bőven elegendő manapság (szinte) mindenhez. Ráadásul a jövőben a fogyasztás egyre csak lejjebb fog menni, szóval még inkább fölösleges lesz 600+ W.
2018. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ujabb vinyó amit linkeltél, az csak 5900RPM, biztos ilyen kell neked??
2018. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!