Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A fejhallgató csatlakoztatva...

Bertolli01 kérdése:

A fejhallgató csatlakoztatva / el lett távolítva. Megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A PC-m megállás nélkül a fent idézett szöveget írja. A fejhallgató zsír új, azzal nem lehet probléma. Ha a 'Hangszórók (USB audioeszköz)'-t állítom be alapértelmezttnek, akkor bár hang van, de gamelni nem lehet, mert minden játék laggol. A hangkártyával lehet a baj? 6 USB port van a gépen, 2 elől - 4 hátul. Mindegyiknél ezt írja.

2018. márc. 10. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
USB fejhallgatónál a hangkártyád nem csinál semmit, hiszen az USB digitális jelet szállít, a hangkártya fejhallgatóban van. Valószínűleg driverprobléma lesz. Milyen fejhallgató?
2018. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én hiszek neked, látom jobban otthon vagy a témában. :D

A fejhallgatóm: Rapoo "VPRO VH600" 7.1 Gamer Headset - Két napja vettem.

2018. márc. 10. 18:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta már feltelepítettem a hivatalos oldaláról a fejhallgató driverét is, de a probléma továbbra is fennáll.
2018. márc. 10. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A vezetéken található vezérlő egyben a hangkártya is, az alakítja át a digitális jelet. Továbbra is driveres hibának kell lennie, ugyanis egy USB eszköznek nem lehet ekkora rendszerigénye, főleg nem a fejhallgatónak. Előfordulhat driver inkompatibilitás más szoftverrel. Próbáld meg a gépen található hangkártya driverét lepucolni, hátha az zavar be.
2018. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szeretném a segítségedet kérni pontosan miket távolítsak el innen. [link]


Mint mondtam, a fejhallgatóm: Rapoo "VPRO VH600" 7.1 Gamer Headset.

2018. márc. 10. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mi az alaplap típusa? A hivatalos honlapján fent van az integrált hangkártyájának a pontos típusa, esetleg kezdhetnéd egy driverfrissítéssel, utána ha nem segít, le is törölheted, akkor biztos jó lesz.
2018. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam a problémát. Minden drivert, ami nem ehhez a fejhallgatóhoz tartozott, kitöröltem.

Köszönöm a segítséget!

2018. márc. 11. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!